Slniečko s DS na adopciu

Obrázok používateľa admin

Ahoj moja budúca mamička, ahoj môj budúci ocko.
Hľadám vás, ostal som sám v tomto veľkom svete. Som maličký, narodil som sa 15. 2. 2017 a moji biologickí rodičia sa ma vzdali, lebo mám Downov syndróm.
Nerozumiem tomu, viem iba, že nechcem byť sám. Mám krásny úsmev a očká. Prosím, budem vám robiť veľkú radosť.
Počul som, ako doktorka povedala, že mám zdravé srdiečko. To je asi dobre. Ale aj tak sa bojím.
Maminka, ocko, príďte si už pre mňa!

Ak ma chcete, ozvite sa.

There are 3 Comments

Obrázok používateľa majkasrnka

Ahoj maličký, vitaj medzi nami a držím ti silno palce, aby si ťa našli tí najlepší rodičia, akých môžeš mať. Oni určite existujú, aj ťa hľadajú, aj sa na teba tešia, len sa im zatiaľ nepodarilo nájsť k tebe tú správnu cestičku. Držím palce aj im, nech sa im to podarí čím skôr!

Obrázok používateľa JanaL

Vitaj na svete anjelik, myslíme na Teba a prajeme Ti, aby si Ťa našla tá najlepšia mamička a ocko :)

Obrázok používateľa mumin

Mila maminka a otecko.

Lezkam tu v postielke a som sam. Milujuce srdiecko a hlas maminky a otecka, ktore tak dobre poznam, zrazu nepocujem. Komu mam darovat svoju velku lasku? Mam pre vas pripravenych nespocetne vela usmevov a objati.

Teraz vsak potrebujem vas. Potrebujem vase ruky, ktore ma budu hladkat, vas hlas, ktory ma bude utisovat, vase pusinky a lasku. Ja slubujem, ze sa budem snazit zo vsetkych svojich sil.

Ak nepridete, bude to pre mna velmi tazke. Bez vasich zazracnych objati a teplych dotykov to nedokazem. Pridte prosim, na oplatku mam pre vas pripravenu bezhranicnu lasku na cely zivot.

Vase slniecko