Organizačné pokyny k plaveckým pretekom 2018

Obrázok používateľa admin

Prihlásených je cca 100 plavcov zo SR, CZ a AT. Na otvorenie pretekov nás príde podporiť primátor mesta Trenčín p. Rybníček, europoslankyňa p. Janka Žitňanská, zástupca SPV p. Svätopluk Pacák. Pretekári sa musia na mieste zaregistrovať (dostanú tričko, lístok na bagetu, minerálku, sladkosti). Všetci registrovaní plavci dostanú účastnícku medailu.

Zmeny štartov - odhlášky je nutné riešiť ihneď obratom.

Keďže sa veľa z vás dopytovalo na 25 m VS (pretek je len pre slabších a začínajúcich plavcov, rozhodli sme sa tento pretek zaradiť). Upozorňujem, že je určený len pre slabších a začínajúcich plavcov a vyhodnotí sa v ňom len kategória M/Ž, ako i pri ďalšom vloženom preteku 50 m VS pre doprovod plavcov a ich rodinných príslušníkov kategória M/Ž!

Na plavárni už funguje bufet a môžete si v ňom zakúpiť občerstvenie. Na plavárni je teplo, treba mať šlapky, kraťasy a tričko.

Predbežný časový harmonogram plaveckých pretekov 13.10.2018:

9.00 - 10.00 prezentácia vo vestibule plavárne (od 9.50 vstup do šatní!)

10.00 - 10.45 rozplavby

10.45 - 11.00 slávnostné otvorenie pretekov (príhovor - organizátor, primátor, europoslankyňa, SPV zástupca – odovzdanie účastníckych medailí plavcom)

11.00 - 14.30 preteky podľa rozpisu, vložené preteky 25 m VS ak stihneme nakoniec štafety.

14.30 − 16.00  - vyhlásenie výsledkov priebežne

- vyhlásenie najtechnickejšieho plavca, cenu venuje ŠKP Košice

- PK TZPŠ DOLPHINS Bratislava podporí naše preteky tým, že  pripravili ceny (poháre) za najlepší mužský, ženský a dva juniorské výkony (chlapci a dievčatá) - najväčší bodový výkon. Ďalej by dali cenu (pohár) najmladšiemu chlapcovi a dievčaťu.

17.00  koniec pretekov

Tešíme sa na Vás.

Róbert Lezo